Yükleniyor...

Nasıl NETBOSS'dan sunucu kiralayabilirim?3 Adımda sunucu kiralama!

Herşeyden önce ne istediğinizden emin olmalısınız, sunucunuzun ilk dönem kirasını ödedikten ve siparişi tamamladıktan sonra kurulum ve teslim
işlemleri gerçekleştiği taktirde, birdahaki ödeme dönümüne kadar platform, IP, DNS ve mod değişimi yapılamaz, aynı platformda mod, slot ve tick
değişimi yüksek paket ise fiyat yükseltilerek düşük paket ise fiyat düşürülerek ödeme dönümünde yapılabilir.

İlk adım olarak müşteri paneline https://musteri.netboss.com.tr adresinden "Hesap oluştur" bölümüne gerekli bilgiler girilerek hesap oluşturulması gerekmektedir.

İkinci adım olarak oluşan hesabınıza https://musteri.netboss.com.tr adresinden giriş yapıp bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükleme işleminde bulunan ödeme yöntemlerimiz:
- Kredi kartı
- Banka kartı
- Ön yüklemeli kartlar (İninal, papara...)
- Banka EFT/Havale
- ATM'den kartsız ödeme
- Mobil ödeme
Kredi kartı, banka kartı veya ön yüklemeli kartlar ile ödeme işlemleri anlık olarak gerçekleşir, ödeme yapıldığında saniyeler içinde bakiyeniz hesabınıza düşecektir.
Banka EFT/Havale veya ATM'den kartsız ödeme ile yapılan ödemelerde, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra ödeme bildirimi yapıldığında saniyeler içinde bakiyeniz hesabınıza düşmektedir.

Bakiyeniz hesabınızda göründüğünde üçüncü ve son adım olarak müşteri panelinin "Yeni Hizmet Satın Al" bölümünden paketleri inceleyerek size en uygun olan paketi, modunu ve IP adresini istediğiniz platformdan seçerek 30 gün / 90 gün / 180 gün veya 365 gün uzunluğunda kirala işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular:

Sunucu siparişi tamamlandıktan hemen sonra sunucunuz anında kurulur ve aktif olur, sunucu paneli erişim bilgileri müşteri panelinin "Aktif Hizmetler" bölümünde görünecektir.

Sunucu Paneli ile kolay bir şekilde sunucu kontrolü sağlanabilmektedir, her kontrol bölümünde açıklama ve bilgilendirmeler ile bilgi alabilir ve gerekli durumda 7/12 hizmetinizde olan müşteri panelinden destek ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. Sunucu paneli tanıtım sayfasına gitmek için: Tıkla

Bu durumda dilediğiniz paketin destek ekibi tarafından oluşturulup fiyatlandırılarak paket stoğuna eklenmesi için müşteri panelinden destek talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Kampanya paketi olarak çoklu sunucu alımı ile yapılan indirimlerimiz harici paket fiyatlarında kesinlikle indirim veya fiyat değişimi yapılamamaktadır.

NETBOSS.com.tr güvenilirliğini 2016 yılında TÜRKCS adı altında başladığı profesyonel sunucu hizmetlerini bugüne kadarki faaliyet gösterdiği ve hizmet verdiği platformlardaki onlarca sunucu referansı ile garantilemektedir. Referans sunucu listelerine https://www.turkcs.net adresindeki "Sunucu Listesi" sekmesinden ulaşabilirsiniz.