Yükleniyor...
HALF-LİFE 2:DEATHMATCH PLATFORMU İÇİN SUNUCU SATIŞIMIZ AKTİF!

Sunucu fiyat listesi / DM Sunucu

OYUN MOD SÜRE SLOT TİCK WEB PANEL FASTDL FİYAT SATIN AL
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 30 Gün 18 66
25₺
Paketi al
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 30 Gün 24 66
35₺
Paketi al
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 30 Gün 32 66
50₺
Paketi al
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 30 Gün 42 66
70₺
Paketi al
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 30 Gün 52 66
85₺
Paketi al
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 30 Gün 64 66
100₺
Paketi al
  Half-Life 2:Deathmatch Deathmatch 365 Gün 32+2 66
600₺
Paketi al

*Sunucu paketlerinin tümü 30 gün - 90 gün - 180 gün ve 365 gün olarak müşteri panelinden kiralanabilir.


Sunucu kiralama hakkındaHalf-Life 2:Deathmatch / Genel bilgiler

  • Mod paketlerde sadece deathmatch mevcuttur.
  • Sunucunun ödemesi ve tesliminden sonra sunucunun iade edilmesi, IP adresi değiştirilmesi veya devredilmesi mümkün değildir.
  • Sunucularımızın yurt dışından bağlantı engeli yoktur lakin anlık olarak sistem koruması tarafından kapatılabilir.
  • Sunucu satışında ve destek çerçevesinde sunucunuza ekibimiz tarafından arzu ettiğiniz mod kurulumunu sunucu tesliminde yapılabilir.
  • Sunucu için mod değişimi her ay 1 kez yapılabilir, panel harici mod eklenmesi değiştirilmesi yasaktır lakin eklenti eklenebilir.
  • Sunucularımızı TRCS Sunucu Paneli aracılığı ile yedekleyebilir, dilediğinizde ise yedek kurulumu yapabilirsiniz.
  • Tüm sunucularımız ile 1 adet FastDL sunucu hizmeti hediye olarak verilmektedir.
  • Sunucu mod, eklenti ve medya dosyaları ile birlikte kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir, özelleştirmeler müşteri tarafından yapılmalıdır.

Neden TÜRKCS'yi seçmeliyim ?

99.9% Süreklilik!

Her sunucumuz için 10GB/S bağımsız internet bağlantısı ve son teknoloji donanımlar ile sunucu alt yapımız son derece güçlü ve stabildir. Türkiye lokasyonlu ve donanımlı verimerkezlerinde sunucularımız maksimum kalite ve maksimum güvenliği bir arada sunmaktadır. Sunucularımız yüksek tekloloji jeneratörler ile desteklenmektedir ve CAT6 kablolama ile internet bağlantısı sağlanmaktadır, bu sistemler sayesinde tüm sunucu hizmetlerimiz %99.9 Süreklilik garantilidir!

Gelişmiş panel

Hizmetlerimizi daha iyi bir şekilde sunabilmek için TRCS PANEL SYS sistemini geliştirdik. Müşteri paneli ve Sunucu paneli olarak ikiye ayrılan panel sistemimiz Muhasebe, Kiralama, Uzatma, Kapatma, Eklenti kontrolü, Anında bakiye yükleme gibi daha birçok yenilik ile kolayca ödemelerinizi ve sunucunuzu kontrol edebilmenizi sağlanmaktadır. Müşteri panelinde teknik destek, satış öncesi gibi konularda Hergün 12.00 - 00.00 arası hizmet veren destek talebi sistemi bulunmaktadır.

Saldırı koruma

TÜRKCS'nin barındırdığı tüm sunucular ile birlikte verilen 100GB/S DDOS saldırı koruması bulunmaktadır. Bu koruma sistemi sunucunuza gelecek olası yurtiçi veya yurtdışı saldırıları önleyecek, oyunda lag/loss olmayacak, fps değerleriniz aynı kalacaktır, diğer sunucu sağlayan firmaların aksine bu servisimiz sunucu paketine ilave bir ücret gerektirmemektedir ve tüm sunucu paketleri için tamamen ÜCRETSİZDİR. Saldırı koruma sistemi 100% Süreklilik ve 100% Koruma garantilidir.

i7-i9 Performansı

Gerçek oyun performansını tüm platformlarda sunabilmek için "i7 ve i9 oyun serisi" işlemciler ile alt yapısı hazırlanan sunucularımız, oyun esnasında en iyi performansın garantisini vermektedir. Asus marka özel oyun için hazırlanmış yüksek frekanslı sistemlerimiz sayesinde Türkiye'nin en güçlü sunucularını barındırmaktayız. En yüksek oyuncu trafiğinde dahi loss, ping, fps düşüşü yaşanmaması bu sistemlerimizin detaylı şekilde yapılan testleri sonrasında ekibimiz tarafından gözlenmiştir.

Müşteri paneli tanıtım sayfası: İncele || Sunucu paneli tanıtım sayfası: İncele