Yükleniyor...
GARRY'S MOD PLATFORMU İÇİN SUNUCU SATIŞIMIZ AKTİF!

Sunucu fiyat listesi / Mod Sunucu

OYUN MOD SÜRE SLOT WEB PANEL FASTDL CPU RAM FİYAT SATIN AL
  Garry's Mod Tümü 30 Gün 18 Limitsiz Limitsiz
20₺
Paketi al
  Garry's Mod Tümü 30 Gün 32 Limitsiz Limitsiz
50₺
Paketi al
  Garry's Mod Tümü 30 Gün 64 Limitsiz Limitsiz
100₺
Paketi al
  Garry's Mod Tümü 30 Gün 80 Limitsiz Limitsiz
125₺
Paketi al
  Garry's Mod Tümü 30 Gün 100 Limitsiz Limitsiz
160₺
Paketi al
  Garry's Mod Tümü 30 Gün 110 Limitsiz Limitsiz
175₺
Paketi al
  Garry's Mod Tümü 365 Gün 128 Limitsiz Limitsiz
200₺
Paketi al

*Sunucu paketlerinin tümü 30 gün - 90 gün - 180 gün ve 365 gün olarak müşteri panelinden kiralanabilir.


Sunucu kiralama hakkındaGarry's Mod / Genel bilgiler

  • Sunucunun ödemesi ve tesliminden sonra sunucunun iade edilmesi, IP adresi değiştirilmesi veya devredilmesi mümkün değildir.
  • Sunucularımızın yurt dışından bağlantı engeli yoktur lakin anlık olarak sistem koruması tarafından kapatılabilir.
  • Sunucu satışında ve destek çerçevesinde sunucunuza ekibimiz tarafından arzu ettiğiniz mod kurulumunu sunucu tesliminde yapılabilir.
  • Sunucu için mod değişimi her ay 1 kez yapılabilir, panel harici mod eklenmesi değiştirilmesi yasaktır lakin eklenti eklenebilir.
  • Sunucularımızı TRCS Sunucu Paneli aracılığı ile yedekleyebilir, dilediğinizde ise yedek kurulumu yapabilirsiniz.
  • Tüm sunucularımız ile 1 adet FastDL sunucu hizmeti hediye olarak verilmektedir.
  • Sunucu mod, eklenti ve medya dosyaları ile birlikte kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir, özelleştirmeler müşteri tarafından yapılmalıdır.

Neden TÜRKCS'yi seçmeliyim ?

99.9% Süreklilik!

Her sunucumuz için 10GB/S bağımsız internet bağlantısı ve son teknoloji donanımlar ile sunucu alt yapımız son derece güçlü ve stabildir. Türkiye lokasyonlu ve donanımlı verimerkezlerinde sunucularımız maksimum kalite ve maksimum güvenliği bir arada sunmaktadır. Sunucularımız yüksek tekloloji jeneratörler ile desteklenmektedir ve CAT6 kablolama ile internet bağlantısı sağlanmaktadır, bu sistemler sayesinde tüm sunucu hizmetlerimiz %99.9 Süreklilik garantilidir!

Gelişmiş panel

Hizmetlerimizi daha iyi bir şekilde sunabilmek için TRCS PANEL SYS sistemini geliştirdik. Müşteri paneli ve Sunucu paneli olarak ikiye ayrılan panel sistemimiz Muhasebe, Kiralama, Uzatma, Kapatma, Eklenti kontrolü, Anında bakiye yükleme gibi daha birçok yenilik ile kolayca ödemelerinizi ve sunucunuzu kontrol edebilmenizi sağlanmaktadır. Müşteri panelinde teknik destek, satış öncesi gibi konularda Hergün 12.00 - 00.00 arası hizmet veren destek talebi sistemi bulunmaktadır.

Saldırı koruma

TÜRKCS'nin barındırdığı tüm sunucular ile birlikte verilen 100GB/S DDOS saldırı koruması bulunmaktadır. Bu koruma sistemi sunucunuza gelecek olası yurtiçi veya yurtdışı saldırıları önleyecek, oyunda lag/loss olmayacak, fps değerleriniz aynı kalacaktır, diğer sunucu sağlayan firmaların aksine bu servisimiz sunucu paketine ilave bir ücret gerektirmemektedir ve tüm sunucu paketleri için tamamen ÜCRETSİZDİR. Saldırı koruma sistemi 100% Süreklilik ve 100% Koruma garantilidir.

TRCS Anti-Hile

Tüm dünyadaki oyunların ortak sorunu olan "Hile" Counter-Strike platformundada kendini göstermektedir, bunu önlemek amacı ile TÜRKCS AR-GE Ekibi tarafından hazırlanıp kodlanmış TRCS Anti-Hile Realtime Survey sistemi tüm sunucu paketlerimizde bulunmaktadır. Sunucularımızda hileye geçit vermeyecek bu sistem sunucuyu ortalama 65% ile 85% oranında hilelerden koruyacak ve hileli config kullanımını durduracaktır. Sistemimiz gelen ihbarlar doğrultusunda geliştirilmektir.

Müşteri paneli tanıtım sayfası: İncele || Sunucu paneli tanıtım sayfası: İncele